NAKUPUJTE Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA

 

DORUČENIE

Objednávky na tovar SKLADOM prijaté alebo v prípade predfaktúry uhradené v pracovné dni do 12.30 spravidla expedujeme v rovnaký deň. Tovar Vám zvyčajne kuriér doručí nasledovný pracovný deň.

Objednávky prijaté po tomto termíne expedujeme nasledovný pracovný deň. Objednávky prijaté cez dni pracovného pokoja potvrdzujeme nasledovný pracovný deň, od kedy sa aj začína počítať dodacia lehota.

Kuriér vás pred doručením bude kontaktovať na vami zadanom telefónnom čísle. Zásielky sa doručujú v pracovné dni 8:00 - 18:00, presný výber hodiny dodania nie je bohužiaľ možný. Pokiaľ kuriérom nebudete zastihnutý, dostanete do schránky informáciu o ďalšom pokuse o doručenie. Zvážte preto prosím pri objednávke dodaciu adresu. Možno bude lepšia voľba nechať si zaslať tovaru ku vám do práce, alebo na iné miesto, kde sa zdržiavate cez doručovacie hodiny.

 

Možnosti dopravy a platby

 • ZAJTRA U VÁS!
  pri objednaní do 12.30 (pracovné dni)
 • KURIÉR Geis
  jednotná cena 4,90
 • OD 199 € ZDARMA
  pri objednávkach nad 199 € máte od nás dopravu zdarma
 • NA DOBIERKU
  u nás bez príplatku, okamžitá expedícia
 • PREDFAKTÚRA
  platíte komfortne cez internet banking, vyhnete sa manipulácii s hotovosťou

 

SPÔSOB PLATBY

V prípade, že ste sa rozhodli uhradiť objednávku prostredníctvom dobierky, pri prevzatí zásielky ju uhradíte priamo kuriérovi v hotovosti. Pri platbe prevodným príkazom vám cez email zašleme zálohovú faktúru, ktorú uhradíte cez váš internet banking alebo prevodným príkazom v banke. Zásielku vám zašleme po pripísaní sumy na náš bankový účet.